Luxusní vila na prodej

UKÁZKOVÝ WEB

Tato stránka je připravena pro prodej vaší luxusní vily. Více informací naleznete na www.realweby.cz.

Zde bude text vašeho inzerátu popisující vaši nemovitost na prodej, v tomto případě luxusní vilu. Ideální je ihned na začátku upoutat zájemce benefity nemovitosti. Např. takto:  Luxusní vila se terasou a koupacím jezírkem je klidnou oázou uprostřed přírody.

Podle vašeho přání vám rádi zajistíme napsání inzerátu na míru. Nabídku vám rádi zašleme e-mailem.

Video

Že ještě video nemáte? Rádi vám zajistíme video prezentaci vaší nemovitosti. Aktuání nabídku vám zašleme na e-mail.

Parametry

Zde bude přehledná tabulka s nejdůležitějšími parametry nemovitosti, tedy především zde bude uvedena cena, poznámka k ceně, dispozice nemovitosti, vlastnictví apod.

Tabulka je plně responzivní a zájemci si ji tak mohou pohodlně prohlížet - stejně jako celé tyto stránky - na všech chytrých zařízeních.

Fotogalerie

Fotografie jsou vizitkou vaší nemovitosti a správně upravená a vyfotografovaná nemovitost se prodá o 15 - 25 % za víc než amatérsky připravená nemovitost. Chcete prodat za víc než ostatní? Kontaktujte nás a zašleme vám nejvýhodnější nabídku fotografů nemovitostí ve vašem okolí.

Půdorys

Připojením půdorysu umožníte zájemci lépe si představit vaši nemovitost.

Okolí

Zajímavá místa v okolí a občanská vybavenost hrají zásadní roli při výběru vhodné nemovitosti. V pár větách uveďte přednosti okolí vaší nemovitosti.

English

Je vaše nabídka vhodná i pro cizince? Zde může být zkrácená verze inzerátu v angličtině či v jiném jazyce. Potřebujete pomoct s odborným překladem? Rádi vám pomůžeme - nabídku překladu do cizího jazyka vám zašleme e-mailem.

Kontaktní formulář/Contact form

Všechny kontakty na zájemce vám ihned přepošleme na váš e-mail.

Chcete také prodat rychleji než ostatní? Získejte své prodejní stránky ještě dnes. Napište nám:

Sdílejte nabídku se svými přáteli